Co daje system Wet Cleaning?

Niektóre tkaniny i wykonane z nich ubrania do tej pory były przez producentów jednoznacznie kwalifikowane jako przeznaczone wyłącznie do prania chemicznego. Elegancka garderoba - spodnie, garnitury, garsonki, płaszcze oraz elementy wyposażenia wnętrz, takie jak zasłony czy koce, bez wątpienia wymagają specjalnej troski. Panuje uzasadnione przekonanie, że wełnę, angorę, jedwab lub tkaniny wiskozowe bezpieczniej prać wyłącznie w pralniach chemicznych. Dzięki temu nie dojdzie do przebarwień i odkształceń, a ubrania zachowają swój fason. System Wet Cleaning wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nawet bardzo delikatne tkaniny woleliby prać w sposób bardziej tradycyjny, przy użyciu wody.

Nowoczesna technologia

Wet Cleaning to nowatorska metoda prania wodnego, która może stanowić dopełnienie prania chemicznego lub nawet całkowicie je zastąpić. Na system składa się kilka elementów, które pozwalają na usunięcie zabrudzeń ze skóry lub delikatnych tkanin oraz gwarantują optymalny efekt końcowy:

- pralnico-wirówki, w których zachodzi proces prania wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji i rozwiązań technologicznych. Dzięki nim możliwy jest wybór optymalnej temperatury, czasu prania, intensywności wirowania oraz ilości dozowanych detergentów – wszystko to, by dostosować parametry do specyfiki pranych ubrań,

- produkty czyszczące – wydajne i odpowiednio silne by usunąć każdy rodzaj zabrudzeń, a jednocześnie na tyle delikatne, by nie wpłynąć negatywnie na tkaninę,

- manekin prasowalniczy – dzięki niemu ubrania po praniu uzyskują odpowiedni kształt.

Efekty

Zalety wykorzystania technologii Wet Cleaning będą na pewno zauważalne dla klientów, którzy zdecydują się powierzyć swoje ubrania pralniom z niej korzystającym. Dokładne usunięcie wszystkich zabrudzeń przy równoczesnej ochronie koloru, materiał miły w dotyku i pozbawiony chemicznego zapachu, to pierwsze zauważalne efekty.

Korzyści również dla pralni

Wprowadzenie systemu Wet Cleaning z pewnością okaże się również korzystne dla pralni. Jest on w pełni zautomatyzowany – efektywność pracy jest zatem bardzo wysoka, a nakład pracy mały – wystarczy odpowiednie zaprogramowanie sprzętu. Ważny jest również aspekt ekologiczny – zmniejszenie zużycia wody i środków piorących to korzyść dla środowiska, ale również oszczędności dla przedsiębiorcy. Zwiększenie wydajności nie musi w tym przypadku wiązać się z dodatkowymi kosztami i pieniądze zainwestowane we wdrożenie systemu na pewno szybko się zwrócą. Zarówno klienci jak i przedsiębiorcy na pewno docenią także fakt, że stosowane detergenty i dodatki piorące są w pełni ekologiczne, ulegają powiem biodegradacji.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria