Co powinieneś wiedzieć na temat systemu Wet Cleaning?

System Wet Cleaning został opatentowany przez firmę Sovrana. Czemu jest on taki wyjątkowy? Między innymi dlatego, że jest to innowacyjny system prania na mokro, który został stworzony w technologii opartej na specjalistycznych urządzeniach o zaawansowanych opcjach programowania. Ogromnym atutem tego systemu prania jest także to, że jest stosowane tutaj środki chemiczne nie są szkodliwe dla zdrowia ludzkiego oraz są łagodne dla środowiska. System Wet Cleaning wyróżnia się też profesjonalnym suszeniem ubrań, które nie powoduje zmian w ich strukturze oraz ich defasonowania. Jest to idealna alternatywa dla czyszczenia na sucho. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat systemu Wet Cleaning to zapraszam Cię do lektury tego artykułu!

Jakie ubrania można czyścić w systemie Wet Cleaning?
Większość ubrań, które nie mogą być prane chemicznie możemy oddać do czyszczenia na mokro. W ten sposób możemy prać skórę, zamsz, garnitury czy nasze ulubione kostiumy. System Wet Cleanina sprawdza się doskonale także w sytuacji, gdy potrzebujemy doczyścić torebki, buty skórzane lub UGG oraz wszystkie elementy garderoby, których nie możemy włożyć do naszej domowej pralki. Unowocześniony system Wet Cleaning pozwala nam na czyszczenie także płaszczów, puchowych kurtek czy specjalistycznej odzieży sportowej przepuszczającej powietrze. Teraz nawet garsonki i garnitury możemy prać w pralni wodnej (a nie tak jak dawniej – tylko w chemicznej, gdzie były one czyszczone na sucho), ponieważ nowa technologia Wet Cleaning sprawia, że nasze ubrania po kontakcie z wodą nie tracą fasonu oraz kolorów. Po oddaniu odzieży do pralni z Wet Cleaning nasze rzeczy wracają do nas w takim samym stanie, w jakim je oddaliśmy – tylko bez plam i uszkodzeń! 

Jak działa system Wet Cleaning?
System Wet Cleaning cieszy się tak ogromną popularnością, dlatego, że podejmuje on się czyszczenia ubrań, które do tej pory były oznaczone etykietką „Tylko do czyszczenia na sucho”. Dzięki temu, że technologia ta używa specjalistycznego sprzętu do czyszczenia ubrań oraz nieszkodliwych i łagodnych detergentów do prania to powoli rewolucjonizuje ona rynek pralniczy. Korzystając z systemu Wet Cleaning nie mamy kontaktu z toksycznymi substancjami, ponieważ czyszczenie na mokro nie wiąże się z ryzykiem zanieczyszczenia wody gruntowej perkiem (są to chemikalia używane najczęściej do czyszczenia na sucho). System Wet Cleaning jest o wiele bardziej energooszczędny niż czyszczenie chemiczne. Wynika to z tego, że w trakcie czyszczenia na mokro maszyny zużywają mniej energii elektrycznej. Najważniejsze jednak jest to, że pranie ubrań w systemie Wet Cleaning jest o wiele bardziej łagodne dla naszej skóry niż pranie na sucho, gdzie używane są szkodliwe, a czasami nawet rakotwórcze środki czyszczące. 

 

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria