Higieniczne pralnico-wirówki Jansena

Pralnico -wirówki z barierą higieniczną to urządzenia pralnicze, które nie tylko w sposób nowoczesny łączą w sobie funkcje prania i odwirowywania, ale dodatkowo oferują też dezynfekcję wsadu, więc doskonale się sprawdzają w pralniach przemysłowych, które świadczą usługi pralnicze dla szeroko pojętej medycyny ( szpitale, sanatoria, przychodnie) , hotelarstwa oraz piorą różnego typu ubrania robocze.

Najczęściej wykorzystywane w ten sposób modele pralnico wirówek to pralnico wirówki Jensen seria HIGIENIC WE HSP o różnej ładowności i stopniu odwirowywania. Ich cechą charakterystyczną jest to, że muszą być wbudowane w ścianę , przez co bariera higieniczna jest jeszcze mocniej zaznaczona, a więc z jednej strony jest szpitalna strefa czysta, z z drugiej strefa brudna.

Są  modele pralnico wirówek Jensen, które mają specjalnie podzielony bęben po to, aby załadunek odbywał się z jednej ( brudnej ), a wyładunek z drugiej ( czystej ) strony. To modele JENSEN  HIGIENIC WE 1300 HSP, HIGIENIC WE 2050 HSP, HIGIENIC WE 2910 HSP .

Ten typ higienicznej  pralnico wirówki ma wyjątkowo nowoczesny system auto balansu ( amortyzacja drgań). Podczas pracy wirowania, kiedy obroty wirówki wynoszą 600 na minutę, do podłoża przedostaje się jedynie 2 procent dynamicznych obciążeń .Ta cecha powoduje, ze maszyny tego typu mogą być wolnostojące i nie muszą być przytwierdzane na stałe do podłoża.

Jeśli chodzi o typ zasilania, to higieniczne pralnico wirówki występują jedynie w wersji parowej.

Konstrukcja tego typu urządzeń, to już mocno zaawansowana elektronika praktycznie w każdym układzie. Jensen Higienic WE HSP jest sterowana elektronicznie za pomocą mikroprocesora programowalnego. Wybór programów jest bardzo szeroki- od krótkich prostych do wieloetapowych, w sumie do wyboru aż trzydzieści programów.

Nowoczesny termostat kontroluje temperaturę na każdym etapie prania, co pozwala na ekonomiczne wykorzystanie ciepła. Zresztą ten typ urządzeń pralniczych należy do niezwykle oszczędnych i chodzi nie tylko o ilość zużywanej energii, ale tez o ogólne zużycie mediów .

Maszyna jest wygodna w użytkowaniu, dysponuje samoczyszczącym dozownikiem proszków, solidną budową ( blacha nierdzewna typu AISI 304, oraz zabezpieczenie farbą i lakierami typy EPOXY) , umożliwia pełny cykl prania z odkażaniem i odwirowania bez konieczności przeładowywania wsadu i ma oczywiście wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i jakości, które są wymagane na terenie Unii Europejskiej.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria