Jak działają szatnie w pralniach?

Pralnie zazwyczaj są niedużymi punktami usługowymi, w których znajdują się specjalistyczne maszyny do prania, prasowania oraz suszenia. Przestrzeń w pralni powinna być jak najbardziej ergonomiczne i ekonomicznie wykorzystana. Dlatego tak ważne jest, aby szatnie, w których klienci zostawiają swoje ubrania oraz rzeczy do czyszczenia były małe, ale funkcjonalne. Te dwa wymogi idealnie spełniają szatnie automatyczne, które usprawniają oraz przyśpieszają prace w tego rodzaju punktach usługowych.

W jakich miejscach działają jeszcze szatnie automatyczne?
Z racji, że szatnia automatyczna to nowoczesny oraz inteligentny system sortowania i transportu odzieży używany on jest w wielu miejscach publicznego użytku. Z tego rodzaju maszynami możemy spotkać się w pomieszczeniach, które powinny w łatwy i szybki sposób przyjąć lub wydać dużą liczbę odzieży w krótkim czasie. Poza pralniami chemicznymi i wodnymi instytucjami użyteczności publicznej, w których stosowane są szatnie automatyczne są: sale widowiskowe, uczelnie, kina, filharmonie, teatry oraz urzędy.

Na czym polega działanie szatni automatycznych?
Szatnie automatyczne, które możemy oglądać w pralniach chemicznych czy w kinie zwykle posiadają co najmniej kilka różnych programów dostarczania odzieży. Sposób działania szatni automatycznych jest bardzo wydajny i w pełni zautomatyzowany, a co za tym ekonomiczny, ponieważ wystarczy zaledwie jedna osoba w szatni do obsługi takiej maszyny. W pralniach chemicznych czy też wodnych - osoba, która pracuje w szatni jest odpowiedzialna również za nadzór pracy agregatu chemicznego. Zarówno obsługa systemu agregatu, jak i szatni automatycznej jest bardzo prosta – jeden pracownik spokojnie powinien poradzić sobie z takimi zadaniami. 

Jakie są zalety posiadania szatni automatycznych w pralniach?
Przede wszystkim szatnie automatyczne w pralniach niesamowicie usprawniają pracę, a co za tym idzie polepszają satysfakcję klienta z obsługi. W obecnych czasach mało kto ma czas czekać w punktach usługowych takich jak pralnie aż pracownik odnajdzie jego ulubiony płaszcz i przyniesie mu go. Im szybciej obsługiwany jest klient – tym bardziej jest zadowolony. A jego satysfakcja przeradza się w dobry wizerunek firmy oraz większe zyski. Kolejnym plusem szatni automatycznych jest to, że mogą one w jednym czasie pomieścić bardzo dużo ubrań, dlatego są one niesamowicie funkcyjne. W sytuacji, gdy jednego dnia przyjdzie zbyt duża ilość ubrań – żadnego klienta nie trzeba odsyłać do domu i do konkurencji. Jednak funkcyjność i wydajność tych urządzeń nie wpływa negatywnie na ich estetykę – prezentują się one bardzo profesjonalnie i nowocześnie, więc poniekąd stają się również wizytówką firmy. 

 

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria