Linia maglownicza

Firma Kannegiesser w swojej ofercie posiada szeroki asortyment urządzeń pralniczych, zarówno nowych, jak i używanych. Urządzenia te znajdują szerokie zastosowanie w takich miejscach, jak: zakłady produkcyjne, domy opieki, szpitale, czy też hotele. Przeciętny okres użytkowania urządzeń pochodzących od firmy Kannegiesser wynosi 25 lub więcej lat – dotyczy to przede wszystkim urządzeń nowych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że urządzenia używane mogą być użytkowane jeszcze przez kolejne 10 lat, a ich koszt jest równy 30-50% ceny nowych produktów. Zakup urządzeń używanych stanowi zatem bardzo dobrą alternatywę dla drogich urządzeń nowych.

Urządzenia używane pochodzą między innymi od klientów, którzy postanowili z czasem wymienić je na maszyny nowe. Niekiedy istnieje przecież konieczność zwiększenia wydajności urządzeń lub też zaoszczędzenia miejsca na hali produkcyjnej. W ofercie firmy znajdują się między innymi maszyny pralnicze, składarki, czy też licznie maglownicze.

 

Linie maglownicze stanowią ważny asortyment firmy. Wyróżnić można kilka technologii maglowniczych firmy Kannegiesser. Jedną z nich jest tak zwana technologia Magiel High-Power HPM. Tego rodzaju linia maglowicza wyznacza nowe standardy jakości finiszowania oraz wydajności wytwarzania pary wodnej. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii podgrzewania niecki.

 

Innym rodzajem jest technologia HighPower Grand, a więc nowa metoda opracowywania asortymentu stołowego. Dostępny jest także wysokowydajny magiel setra z wałami posiadającymi średnicę 800, 1000, 1300 mm. Jest to podstawa urządzeń malowniczych. Technologię tę powinni stosować zwłaszcza początkujący użytkownicy.

Podczas wyboru odpowiedniego urządzenia należy kierować się przede wszystkim jego wydajnością. Nie jest koniecznością kupować jedynie nowy sprzęt. Tak, jak zostało wspomniane na samym początku artykułu, zakup używanego sprzętu może okazać się bardzo dobrą alternatywą, zwłaszcza jeśli nie ma konieczności inwestowania w nowe i drogie urządzenia. Linie maglownicze firmy Kannegiesser są bardzo dobrą inwestycją, ponieważ jest to znana i sprawdzona marka, ciesząca się bardzo dobrą renomą na rynku. Posiada szeroki asortyment, potwierdzony jakościowo.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria