Maszyny pralnicze

W pralniach obecnie wykorzystuje się różne maszyny do prania, które posiadają zróżnicowane parametry oraz wydajność. Mogą one znaleźć zastosowanie w wielu różnych instytucjach. Wymienić tutaj można takie miejsca jak hotele czy szpitale. Jednym z najbardziej popularnych sprzętów pralniczych będzie pralnica tunelowa, która ma dużą funkcjonalność oraz wydajność. Na uwagę zasługuje między innymi takie sprzęt jak pralnica tunelowa Power Trans.

Przygotowana została z użyciem najnowszych technologii jakie nadają się do stosowania w praniu. Użytkownicy tego sprzętu na pewno będą doceniać to, że obsługa serwisowa w przypadku tej pralni jest praktycznie minimalna. Dodatkowo uzyskuje się z tego sprzętu wysoką wydajność, jakość prania. Poza tym sprzęt dba również o jakość tkanin i nie doprowadza do ich szybkiego niszczenia. Pralnica tunelowa Power Trans to sprzęt, który został dodatkowo połączony z prasą wyżymającą, oraz dodatkowo specjalnym zestawem, który służyć jako suszarka oraz roztrząsarka.

​Elementem charakterystycznym będzie to, że posiada na prasie kauczukowy stempel, który sprawi, że bielizna nie będzie niszczona. Stosowany tam modułowy system budowy sprawia, że można wybrać opcje Bottom lub Top. Wśród zalet tego urządzenia można znaleźć między innymi takie kwestie jak: dyspozycyjność, minimalny nakład obsługi serwisowej, oszczędność tekstyliów a także jakość prania. Tunelowa maszyna pralnicza Power Trans rzeczywiście gwarantuje doskonałą jakość prania. Jest tam w tym urządzeniu zastosowania nowa filozofia produktowa. Dzięki temu, że zastosowany jest nowoczesny sprzęt można również oczekiwać, że efektywność prania będzie na dużo wyższym poziomie, a koszty zostają zminimalizowane w możliwie największym stopniu.

System prania opiera się tutaj na tym, że ubrania przemieszczają się pomiędzy komorami, które specjalnie zostały ku temu skonstruowane. Z komory, gdzie odbywa się pranie wstępne mają się one przedostać do komory prania zasadniczego, a następnie do komory płukania i komory neutralizacji, w której ma następować proces związany z dezynfekcją ubrań. Jest to niezwykle ważny element, gdy spojrzy się całościowo na proces prania. Szczególnie w takich instytucjach jak szpital czy hotel ta kwestia ma swoje duże znaczenie. Ubrania podawane są dalej do specjalnych suszarek a następnie przekazuje się je do prasowania. Cały proces będzie gwarantował odpowiednią efektywność oraz precyzję. Jednocześnie stopień zużycia i zniszczenia ubrań będzie tutaj ograniczony do minimum. Dzięki temu taki sposób prania rzeczywiście doskonale się sprawdza i można go stosować bez obaw o ubrania, które będą prane.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria