Nowoczesny system do przechowywania odzieży

Szatnie automatyczne to rozwiązanie, które znajduje coraz większe zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, jak szkoły, kina, czy teatry. Chodzi tu przede wszystkim o oszczędność czasu i przestrzeni. W tradycyjnych szatniach skazani jesteśmy na mozolne i długie szukanie oraz wydawanie odzieży przez szatniarzy, podczas gdy wersja automatyczna posiada bardzo dużą pojemność garderoby na stosunkowo małej powierzchni oraz automatyczne sterowanie, które znacznie przyśpiesza cały proces. Dodatkowym atutem jest bardzo estetyczny wygląd szatni, która będzie świetnie prezentować się w hallu. W projektach nowo budowanych obiektów od razu uwzględnia się montaż szatni automatycznych ze względu na ich walory funkcjonalne i estetyczne.

Każdy z nas niejednokrotnie stracił mnóstwo czasu w kolejce po płaszcz. Wyczekiwanie na odbiór garderoby jest uciążliwe szczególnie zimą. Na szczęście nowoczesna technologia przychodzi z rozwiązaniem i oferuje zastosowanie szatni automatycznych z manualnym lub elektronicznym systemem automatycznego wyszukiwania garderoby. W ten sposób można optymalnie wykorzystać powierzchnię, jaka przewidziana jest na szatnię. Instytucje publiczne czy firmy wyposażone w takie rozwiązanie znacznie podniosą komfort swoich użytkowników oraz klientów i znacznie usprawnią codzienną czynność, jaką jest korzystanie z szatni.

Dla kogo?
System szatni automatycznych jest idealnym rozwiązaniem oferującym wiele praktycznych i ekonomicznych cech, które mogą być użyte z szerokim zastosowaniem przez rozmaite instytucje i firmy. Świetnie sprawdzą się w małych pralniach chemicznych, jak również w dużych pralniach przemysłowych, w szatniach, garderobach szkół, kin, teatrów, oper czy zwykłych biur. Szatnie automatyczne, jakie oferuje np. Sovrana, mogą być wyposażone w automatyczny system wybierania, pozwalający na wprowadzenie numeru danej pozycji odzieży, która automatycznie zostanie przetransportowana do operatora. Taka opcja pozwala też na wprowadzenie kilku pozycji odzieży jednocześnie, które będą sukcesywnie transportowane do operatora jedna za drugą. Dzięki zastosowaniu precyzyjnego systemu kalkulacyjnego, transporter zawsze wybierze krótszą drogę, aby dostarczyć daną odzież.

Zalety szatni automatycznej
Dużą zaletą takiego systemu jest możliwość przechowywania ogromnej ilości odzieży na minimalnej powierzchni, co znacznie redukuje czas, jaki przeznaczany jest na umieszczanie odzieży na transporterze. W konsekwencji odzież może być odszukana w bardzo prosty i szybki sposób, dzięki manualnemu lub automatycznemu systemowi lokowania odzieży. Posługując się wyłącznie klawiaturą operator ma możliwość wyszukania danej odzieży lub umiejscowienia jej we właściwym miejscu.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria