Opis prasy poziomej do bielizny fasonowej na podstawie modelu JANSEN UNI 2000

Nowoczesna prasa pozioma do bielizny fasonowej firmy JANSEN jest uniwersalnym urządzeniem służącym do prasowania bielizny mającej określony kształt.

Maszyna ma niezbyt duże gabaryty:

– długość prasy wynosi jeden metr czterdzieści osiem centymetrów

– szerokość prasy wynosi jeden metr czternaście centymetrów

– wysokość prasy wynosi jeden metr dwadzieścia centymetrów

Zaproponowana przez JANSEN prasa pozioma jest uniwersalnym urządzeniem o bardzo dużej wydajności prasowania bielizny fasonowej, a mianowicie przy średniej wilgotności wsadu około 35 %  i jednoosobowej obsłudze prasa może wyprasować w ciągu godziny 15 sztuk odzieży. Czas obrabiania sztuki odzieży jest regulowany od trzech do stu sekund.

Konstrukcja prasy poziomej jest bardzo stabilna. Maszyna jest stalowa, składa się z dwóch prostokątnych płyt prasujących. Górna płyta, to tak zwana płyta dociskowa, a dolna  płyta dociskowa to specjalna elastyczna, podgrzewana  poduszka, która kompensuje podczas pracy wszystkie nierówności odzieży, takie jak na przykład  wystające szwy, listwy czy guziki . Obie płyty dociskowe są oczywiście podgrzewane specjalną parą wysokoprężną ( ciśnienie docisku to 0,5 MPa , a odparowywanie wody to aż trzydzieści litrów na godzinę pracy).Czas docisku płyt jest nastawiany bez stopniowo, co przy optymalnym kącie otwarcia płyty dociskowej, daje najkorzystniejsze rezultaty jeśli chodzi o wydajność. Tak wysoka wydajność prasowania przy pracy jednego operatora jest możliwa również dzięki bardzo czytelnemu rozmieszczeniu elementów sterowniczych urządzenia. Sterowanie urządzeniem odbywa się pneumatycznie,  zasilanie prądem elektrycznym. Jak każde tego typu, nowoczesne  urządzenie i ten model prasy poziomej spełnia wszystkie wymagane przez Unię Europejską normy bezpieczeństwa i normy jakości.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria