Pralnica tunelowa

W pralniach zastosowanie znajdują różnego rodzaju maszyny pralnicze, posiadające rozmaite parametry i charakteryzujące się różnoraką wydajnością. Znajdują one zastosowanie zwłaszcza w przypadku takich instytucji, jak: hotele, szpitale, czy też zakłady produkcyjne. Jednym z najbardziej popularnych i najczęściej stosowanych rodzajów maszyn pralniczych jest tak zwana pralnica tunelowa, którą charakteryzuje duża funkcjonalność oraz wydajność.

 

Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim pralnica tunelowa Power Trans. Jest to jedna z najbardziej nowoczesnych technologii w dziedzinie maszyn pralniczych, jakie są obecnie dostępne na rynku. Użytkownicy w szczególnym stopniu doceniają minimalny udział obsługi serwisowej, wysoką wydajność, wysoką jakość oprania, a także dbałość o utrzymanie bardzo dobrego stanu tkanin, które są poddawane zabiegom prania oraz suszenia.

 

Pralnica tunelowa Power Trans to urządzenie połączone z prasą wyżymającą oraz specjalnym zestawem suszarko-roztrząsarek. Charakterystycznym elementem, tego urządzenia jest prasa posiadająca kauczukowy stempel, który pozwala na znaczne zminimalizowanie ryzyka zniszczenia bielizny. Dzięki zastosowaniu modułowego systemu budowy tunelu, możliwy jest wybór pomiędzy klasycznym transportem typu Bottom a opcją Top.

 

Do najważniejszych zalet tego rodzaju urządzeń, należy zaliczyć przede wszystkim: maksymalną dyspozycyjność, minimalny nakład obsługi serwisowej, wyjątkową oszczędność tekstyliów, a także wysoką jakość prania szybko rosnącego asortymentu. Power Trans to tunelowa maszyna pralnicza, która reprezentuje nową filozofię produktową. Dzięki zastosowaniu tak nowoczesnego urządzenia, możliwe jest zwiększenie efektywności prania, przy zminimalizowaniu kosztów.

 

Pranie w tego rodzaju pralnicach opiera się na przemieszczaniu się ubrań pomiędzy poszczególnymi, specjalnie w tym celu skonstruowanymi komorami. Z komory, w której odbywa się pranie wstępne, ubrania przechodzą następnie do komory prania zasadniczego, a potem do komory płukania i komory tak zwanej neutralizacji, gdzie następuje proces dezynfekcji ubrań, co jest niezwykle ważnym elementem całościowego procesu prania, zwłaszcza w przypadku takich instytucji, jak zakład produkcyjny, szpital, czy hotel. Ubrania podawane są w kolejnym etapie do suszarek, a potem do prasowania. Cały proces prania zapewnia dużą efektywność oraz precyzję, ograniczając przy tym stopień zużycia oraz proces niszczenia ubrań.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria