Pralnice WashPlus

Oferta pralnic pozwala na wybór modelu funkcjonalnego, wydajnego i dostosowanego do indywidualnych potrzeb klientów. Wartym rozważenia urządzeniem jest oferowana przez firmę Miele pralnice WashPlus. Jest ona częścią serii Professional i określenie to daje gwarancję najwyższej jakości prania oraz bezpieczeństwa obsługi – spełnione zostają wymagania Nowej Dyrektywy Maszynowej (2006/42/EG) dotyczącej przepisów bezpieczeństwa dla urządzeń profesjonalnych.

Parametry pralnic

Dostępne modele pralnic WashPlus pozwalają na wybór parametrów najbardziej odpowiednich dla rodzaju prowadzonej działalności. Pralnico-wirówki Miele Professional znakomicie sprawdzają się zarówno w niewielkich pralniach usługowych i zakładowych jak również w większych pralniach hotelowych i komercyjnych.

W zależności od wybranego modelu, możliwy załadunek to od 10 do 32 kilogramów. Wraz z ładownością zmienia i zwiększa się również pojemność bębna SoftCare, osiągając od 100 litrów do 320 litrów.

Wilgotność końcowa w pralnicach WaschPlus, w zależności od wielkości i dokładnych parametrów, waha się na poziomie 46-50%

Ochrona tkanin

Tym, co wpływa na konkurencyjność pralnic WashPlus, jest opatentowany bęben SoftCare dzięki któremu pranie jest wyjątkowo delikatne i bezinwazyjne dla wszystkich rodzajów tkanin. Odpowiada za to w dużym stopniu specjalnie skonstruowany bęben o strukturze plastra miodu, na jego powierzchni podczas prania tworzy się poduszka wodna, umożliwiająca bezpieczne przesuwanie się pranych tkaniny bez narażenia ich na zniszczenie mechaniczne. Dodatkowe zalety związane ze strukturą bębna to minimalizowanie zagnieceń, przedłużenie żywotności pranych tekstyliów, zachowanie kształtu i struktury włókien. Wszystko to sprawia, że bez obaw w bębnie SoftCare możemy umieścić nawet bardzo delikatne materiały.

Ekologia

Czynnik, na który klienci zwracają coraz większą uwagę, to ekologia stosowanych w pralni rozwiązań. W przypadku pralnic WashPlus warunek ten zostaje spełniony – pranie będzie z pewnością ekologiczne, a jednocześnie ekonomiczne, z punktu widzenia właściciela pralni. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w serii Miele Professional mają na celu przede wszystkim skrócenie cyklu prania i związane z tym ograniczenie zużycia mediów – energii elektrycznej i wody. W porównaniu z poprzednimi modelami pralnico-wirówek różnica jest spora – zużycie energii zmniejsza się o 40%, a oszczędność wody jest jeszcze większa i osiąga poziom 47%. Różnica jest widoczna również w innych parametrach i na przykład o 21% podwyższony został współczynnik g, natomiast o 6% obniżył się poziom wilgotności końcowej prania, co ma przełożenie na długość i zapotrzebowanie energetyczne w procesie suszenia.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria