Pralnicowirówka

Na rynku istnieje obecnie szeroki wybór urządzeń, zaliczanych do grupy maszyn pralniczych. Maszyny pralnicze znajdują obecnie szerokie zastosowanie w różnego rodzaju gałęziach przemysłu. Stosuje się je przede wszystkim w takich zakładach i instytucjach, jak: hotele, szpitale, czy duże przedsiębiorstwa i zakłady produkcyjne. W przypadku tego rodzaju instytucji szczególnie ważna jest wysoka jakość prania oraz dbałość o zminimalizowanie stopnia ryzyka związanego ze zniszczeniem dużej ilości ubrań.

 

Poza tym, należy mieć na uwadze, że nowoczesne pralnice, dzięki innowacyjnej technologii pozwalają obniżyć koszty związane z eksploatacją pralni o co najmniej 50% w porównaniu z tradycyjnymi agregatami chemicznymi. Na niskie koszty eksploatacji bezpośredni wpływ mają następujące czynniki:

Mniejsze o 45% zużycie energii elektrycznej

Mniejsze o 60% zużycie wody

Mniejsze o 80% zużycie rozpuszczalnika (kg)

Niewielkie zużycie środków zapierających

Niewielka ilość środków stosowanych do zapierania i odplamiania

 

Jednym z dostępnych na rynku urządzeń jest tak zwana pralnicowirówka, której opcjonalne wersje wyposażenia pozwalają na produkcję bardzo indywidualnych konfiguracji urządzeń. Istnieje wersja podstawowa urządzenia, a także wersja z tak zwaną barierą higieniczną z wyładunkiem uchylnym , zintegrowaną wagą, systemem odzysku wody, a także z systemem zbierania danych produkcji. Możliwości jest zatem bardzo wiele.

 

Pralnicowirówka posiada szereg zalet związanych z jej użytkowaniem. Do najbardziej charakterystycznych cech tego urządzenia należy z całą pewnością zaliczyć jego stabilną konstrukcję oraz podwójne łożyskowanie bębna. Urządzenie to posiada również duże i podziurkowane żebra zbierające, które zostały zastosowane dla uzyskania optymalnego efektu spadu bielizny oraz dodatkowej mechaniki przewietrzania. Pralnicowirówka charakteryzuje się również tym, że posiada napęd sterowany przetwornikiem częstotliwości. Posiada bezstopniową regulację prędkości prania oraz odwirowywania. Dzięki sterowanemu elektronicznie procesowi wysokich obrotów, możliwe jest bardzo dokładne odwirowywanie, które oszczędza tekstylia i zapobiega ich niszczeniu.

 

Bardzo ważny jest również fakt, że urządzenie to charakteryzuje niski poziom zużycia energii elektrycznej, wody, pary oraz środków chemicznych. Dzięki dowolnie regulowanej mechanice prania, dobieranej indywidualnie do rodzaju bielizny, zapewnione są optymalne warunki procesu dla każdej, nawet bardzo delikatnej bielizny.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria