Pralnicowirówki z barierą higieniczną

Troska o higienę i najwyższą jakość usług wpływa na decyzję właścicieli pralni co do zakupu najwyższej jakości sprzętu. Odpowiednie czyszczenie to nie tylko usunięcie zabrudzeń widocznych gołym okiem, ale również ochrona przed bakteriami i drobnoustrojami, z którymi mogą nie poradzić sobie zwykłe pralnicowirówki. Rozwiązaniem będzie pralnicowirówka wyposażona w dodatkową barierę higieniczną – takie rozwiązania są szczególnie popularne w miejscach, których specyfika wymusza sterylne warunki, na przykład w szpitalach, uzdrowiskach, klinikach, zakładach przemysłowych i spożywczych. Jednak coraz więcej pralni komercyjnych decyduje się na zakup tego rodzaju wyposażenia i oferuje swoim klientom nie tylko standardowe czyszczenie, ale również dodatkową gwarancję higieny.

Dwa warianty pralnicowirówek z barierą higieniczną

Wszystkie pralnicowirówki z barierą higieniczną charakteryzują się wykorzystaniem technologii pozwalającej na przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się bakterii i drobnoustrojów. Podstawowa różnica pomiędzy różnymi modelami urządzeń tego typu, to ich wielkość i pojemność, a co za tym idzie możliwości zastosowania.

1. Serii LMA

Składają się na nią urządzenia o dużym załadunku – od 26 kg aż do 180 kg. Ze względu na pojemność znakomicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest pranie większej ilości rzeczy. Duży załadunek nie wyklucza stosunkowo niskich kosztów prania – pralnicowirówki serii LMA gwarantują niskie zużycie wody i energii elektrycznej. Cały cykl jest również niemal w pełni zautomatyzowany – urządzenie daje możliwość wyboru jednego z 99 programów piorących i ustawienia innych parametrów, takich jak ilość dozowanych detergentów. Wszystko to sprawia, że pralnica nie sprawia problemów obsłudze, a ustawienia można dowolnie modyfikować w zależności od specyfiki pranych materiałów. Interesująca może być też oferta opcji dodatkowych, wśród których znalazły się między innymi dodatkowy wyświetlacz, sygnalizator zakończenia procesu prania lub podgrzew parowy.

2. Seria AFB

W odróżnieniu od urządzenia z serii LMA pralnicowirówki typu AFB charakteryzują się znacznie mniejszym możliwym załadunkiem – od 18 do 24 kilogramów. Zapotrzebowanie na taki typ maszyn piorących zgłaszała przede wszystkim branża medyczna, ale jej funkcjonalność i solidne wykonanie na pewno zyskają zwolenników w innych branżach.

Pralnicowirówki serii AFB to urządzenia wolnostojące z obudową wykonaną ze stali nierdzewnej. Również ten model daje możliwość zaprogramowania i czyni pralnicowirówki bardziej intuicyjnymi – detergenty mogą być dozowane automatycznie, a maszyna dobiera odpowiednie obroty wirowania w zależności od załadowanego wsadu. Nie bez znaczenia są także kwestie ekologiczne, czyli zmniejszenie ilość potrzebnej wody, co udaje się dzięki specjalnej kaskadowej budowie i perforacji bębna.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria