Profesjonalna i szybka obsługa w pralni – czyli automatyczne szatnie

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na oddawanie swojej odzieży do pralni chemicznej lub wodnej. Niestety, ale domowa pralka nie jest w stanie odpowiednio doczyścić pewnych delikatnych tkanin, takich jak: wełna, skóra czy jedwab – wręcz przeciwnie może nam je nawet uszkodzić. O wiele prościej i szybciej jest zanieść swoje cenne ubrania do profesjonalnego punktu usługowego. Z racji, że liczba osób korzystających z pralni stale wzrasta to większość placówek posiada odpowiednio przygotowane szatnie, które są w stanie przyjąć wystarczającą dużą ilość ubrań o różnych gabarytach. Od teraz swoje ubrania z pralni możesz odebrać od ręki – bez zbędnego czekania i bez ewentualnych pomyłek, dotyczących numeru Twojego zamówienia. Zautomatyzowany system nowoczesnych szatni w pralniach pozwala na najlepszą jakość obsługi i oszczędza Twój cenny czas!

W jaki sposób działają automatyczne szatnie?
Zautomatyzowana szatnia działa w sposób szybki i funkcjonalny, ponieważ bazuje ona na specjalnym systemie komputerowym, który pozwala błyskawiczne odszukanie oraz dostarczenie do klienta wyczekiwanej przez niego sztuki ubrania. Cały proces odbywa się w sposób automatyczny i jest niesamowicie prosty. Wystarczy, że pracownik wpisze w klawiaturę komputera kod lub numer sztuki odzieży, którą zażyczył sobie klient, a następnie naciśnie przycisk enter. Gdy nastąpi ta czynność to mechanizm już samodzielnie wyszuka pożądany przez pracownika numer i przesunie go do miejsca odbioru - wybierając najbardziej optymalną i szybką drogę przesuwu. Jak widać obsługa takiej maszyny nie jest zbyt skomplikowana, dlatego po szybkim przeszkoleniu wystarczy zaledwie jeden pracownik na tym stanowisku. 

W jakich miejscach można montować szatnie automatyczne?
Szatnie automatyczne doskonale sprawdzają się w dużych placówkach takich jak teatr, kino, urzędy, sale konferencyjne, filharmonia czy nawet uczelnia. Są to miejsca, w których należy obsłużyć naraz sporą liczbę ludzi. Nie jest to jednak żaden problem, ponieważ do istnieje możliwość wpisania do systemu naraz bardzo dużej ilości kodów. Wtedy system w sposób sprawny i wydajny będzie po kolei realizował każde zamówienie. Istnieje wiele programów do konfiguracji i szukania odzieży – od pracownika zależy, który z nich wybierze. Zazwyczaj w pralniach znajduje się mniejsza ilość odzieży niż w szatni kina czy teatru – dzięki temu automatyczne wyszukiwanie odzieży odbywa się szybciej i sprawniej. W przypadku pralni chemicznych, które zwykle są małymi pomieszczeniami dużym plusem w szatni automatycznej jest to, że nie zajmuje ona zbyt dużo miejsca i idealnie wkomponowuje się w wystrój wnętrza. 

 

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria