Składarka wzdłużna jenfold classic i składarka wzdłużno poprzeczna jenfold classic

Końcowy etap przemysłowego procesu prania na mokro, to składanie upranej, wysuszonej i wyprasowanej bielizny płaskiej ( bielizna płaska to na przykład poszwy, poszewki, prześcieradła itp.). Do składania tak dużej ilości prasowanej maszynowo bielizny potrzebna jest równie wydajna maszyna.

Jedna z najbardziej popularnych w branży pralniczej firm produkujących maszyny pralnicze, czyli firma JENSEN, zaproponowała właśnie nowy typ automatycznej składarki wzdłużnej JENFOLD CLASSIC oraz model składarki wzdłużno poprzecznej JENFOLD CLASSIC.

Składarka JENFOLD CLASSIC jak sama nazwa wskazuje służy do „klasycznego składania wyprasowanej płaskiej bielizny. Klasyczne składanie wygląda w następujący sposób – w jednej do czterech  linii wykonuje się jedno lub dwa złożenia wzdłużne plus w dwóch do liniach dwa lub trzy złożenia poprzeczne. Składanie wzdłużne na jednej linii plus trzy składania poprzeczne, może być wykonywane na kilka sposobów i dlatego brzegi bielizny mogą być widoczne lub nie. Składnie automatyczne było by niemożliwe, bez fotokomórki   i jednego kółka pomiarowego, które na bieżąco rejestrują początkową i i końcową krawędż sztuki bielizny, a w tym czasie kółko pomiarowe oznacza prędkość składarki- te dane są analizowane i maszyna oblicza długość sztuki bielizny, aby móc dokonać prawidłowego złożenia.

Składarka JENFOLD CLASSIC jest  bardzo wydajna, pracuje ze stałą prędkością- prędkość minimalna składania to 14 metrów na minutę, a maksymalna to 60 metrów na minutę, przy czym maksymalna długość składanej sztuki nie może być większa niż 3 metry 30 centymetrów, a szerokość maksymalna to 3 metry i 25 centymetrów.

Drugi oferowany model, czyli składarka JENFOLD CLASSIC L jest przeznaczona tylko do automatycznego  składania wzdłużnego. Bielizna jest składana w jednej lub więcej liniach wzdłuż jeden , dwa lub trzy razy, przy wydajności około 30 metrów na minutę. Szerokość robocza to 3 metry 25 centymetrów, a długość 3 metry 30 centymetrów. Urządzenie posiada nowoczesny system kontroli elektronicznej, ma wbudowane fotokomórkowe urządzenie czyszczące i specjalny system alarmujący o nieprawidłowościach w przebiegu składania. Składarka jest równie nowoczesna jak poprzednio prezentowany model,  jest bardzo wydajna i przede wszystkim oferuje bardzo wysoką jakość usługi.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria