Składarka

Składarka to takie urządzenie, które ma służyć do automatycznego składania wymaglowanego asortymentu, który jest małoformatowy. Urządzenie to ma bardzo szerokie zastosowanie w przypadku wielu instytucji. Powinno się go wykorzystać w takich miejscach jak szpitale, hotele, zakłady produkcyjne czy domy opieki. Składarki będą zachowywały doskonałą wydajność przy zachowywaniu standardów jakościowych. W sprzedaży mamy w tej chwili różnego rodzaju składarki, które pochodzić będą od różnych producentów. Jest to sprzęt, który charakteryzuje się różną wydajnością.

Warto prześledzić kilka z takich urządzeń. Jednym z nich będzie składarka Lapauw, która ma bardzo dobry wielotorowy system składania. Może składać i małe i duże części. Poza tym mamy także możliwość składania na tak zwanych sztaplarkach oraz wzdłuż oraz w poprzek. Szerokość może sięgać nawet 4000m. Urządzenie ma przygotowany specjalny stół odbiorczy i sterowane jest mikroprocesorowe przez panel dotykowy LCD. Jest to takie urządzenie, które ma wolnostojący charakter. Istnieje kilka rodzajów składarek. Możemy tam znaleźć takie produkty jak: składarka Lapauw Unifold, czy też składarka Lapauw Superfold.

Składarka Unifold będzie bardzo charakterystyczna ponieważ składa wzdłuż za pomocą podmuchu powietrza. Składanie w poprzek będzie się odbywało za pomocą miecza. Składarka Superfold będzie się charakteryzowała składaniem wzdłuż przy pomocą miecza i w poprzek również przy jego pomocy. Tekstylia, która są składane w poprzek mogą być także składane przy użyciu sztaplarki. Inną propozycją będzie również urządzenie typu Vega Systems, które będzie współpracowało z maglami każdego producenta. Posiada bardzo wygodne rozmiary i dodatkowo charakteryzuje się świetną wydajnością oraz niskim zużyciem energii.

​W tym momencie to właśnie urządzenie będzie stanowiło najlepsze i niezwykle nowoczesne rozwiązanie. Ma składanie wielotorowe oraz możliwość składania na sztaplarkach. Urządzenie posiada także stół wydający, ma wolnostojący charakter i jest kompaktowe. Składanie będzie się odbywało za pomocą miecza bądź też za pomocą miecza, który połączony będzie z taśmą rewersyjną. Mam kilka urządzeń, które przygotowywane są w podobnym typie. Wymienić tutaj można takie propozycje jak: składarka Vega Fold, Vega APM, Vega AMD, Vega APML, czy tez Vega ASL.

Oczywiście wszystkie te urządzenia mają swój specyficzny charakter i parametry. Składarki do rzeczy suchych firmy Vega Systems to kolejne bardzo nowoczesne urządzenia, które charakteryzują się dużą wydajnością. Nadają się one doskonale do składania ręczników, serwetek, koców. Urządzenia takie są w stanie zapewnić firmą specjalistyczne rozwiązania dla składania takich materiałów. Będzie to proste w obsłudze i niezwykle skuteczne.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria