Składarka

Składarka to urządzenie, które służy do automatycznego składania wymaglowanego asortymentu małoformatowego. Urządzenie to znajduje szerokie zastosowanie w przypadku takich zakładów i instytucji, jak: szpitale, hotele, zakłady produkcyjne, czy domy opieki. Składarki zapewniają najwyższą wydajność przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych.

 

Na rynku spotkamy obecnie różnego rodzaju składarki, pochodzące od różnych producentów, charakteryzujące się różnymi parametrami oraz różną wydajnością. Warto prześledzić kilka z nich. Jednym z tego rodzaju urządzeń jest składarka Lapauw, która charakteryzuje się przede wszystkim wielotorowym składaniem, a także składaniem dużych i małych części. Poza tym istnieje możliwość składania na tak zwanych sztaplarkach oraz składania wzdłuż i w poprzek. Szerokość robocza wynosi do 4000 m. Urządzenie posiada specjalny stół odbiorczy, sterowanie mikroprocesorowe i panel dotykowy LCD. Jest to urządzenie wolnostojące. Istnieje kilka rodzajów składarek tego typu, między innymi: składarka Lapauw Unifold, czy też składarka Lapauw Superfold. Składarka Unifold charakteryzuje się składaniem wzdłuż za pomocą podmuchu powietrza. Składanie w poprzek natomiast odbywa się za pomoczą miecza jest układane na sztaplarce. Składarka Superfold charakteryzuje się składaniem wzdłuż za pomocą miecza oraz składaniem w poprzek również za pomocą miecza. Tekstylia przy składaniu w poprzek są składane za pomocą sztaplarki.

 

Innym rodzajem urządzenia jest składarka typu Vega Systems, która współpracuje z maglami każdego producenta. Posiada kompaktowe rozmiary, charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz niskim zużyciem energii. Na chwilę obecną urządzenie to stanowi najlepsze i najbardziej nowoczesne rozwiązanie na rynku. Charakteryzuje je składanie wielotorowe oraz możliwość składania na sztaplarkach. Urządzenie posiada stół wydający, jest wolnostojące i kompaktowe,. Składanie odbywa się za pomocą miecza, bądź też za pomocą miecza z kombinacją taśmy rewersyjnej. Istnieje kilka urządzeń tego typu, na przykład: składarka Vega Fold, Vega APM, Vega AMD, Vega APML, czy tez Vega ASL. Wszystkie charakteryzują różne parametry.

 

Składarki do rzeczy suchych firmy Vega Systems są urządzeniami bardzo nowoczesnymi i wydajnymi zarazem. Doskonale nadają się do składania ręczników, serwetek, czy koców. Takie urządzenie zapewnia firmom wysoko wyspecjalizowane rozwiązanie dla składania tego rodzaju materiałów. Jest skuteczne i proste w obsłudze.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria