System Wet Cleaning Sovrana – co warto o nim wiedzieć?

System Wet Cleaning Sovrana to innowacyjna metoda prania na mokro, która wyróżnia się w pełni zautomatyzowanymi i nowoczesnymi maszynami oraz biodegradowalnymi środkami chemicznymi. Oznacza to, że jest to system prania w pełni ekologiczny, który może być dopełnieniem albo nawet alternatywą dla czyszczenia chemicznego na sucho, w którym korzysta się z nie do końca dobrych dla środowiska i silnych rozpuszczalników. System Wet Cleaning Sovrana jest idealny do czyszczenia najbardziej delikatnych tkanin, które zabezpiecza przed uszkodzeniem oraz skutecznie spiera z nich wszelkie plamy i zabrudzenia. 

Czym charakteryzuje się System Wet Cleaning Sovrana?
System Wet Cleaning Sovrana jest to specjalny sposób czyszczenia tkanin opatentowany przez firmę Sovrana. Cała metoda polega na zastosowaniu jednocześnie kilku dopełniających się elementów. Po pierwsze do czyszczenia na mokro w tym systemie korzysta się ze specjalnej i nowoczesnej pralnico wirówki. Jest to urządzenie posiadające wiele technicznych rozwiązań, które pozwalają na rygorystyczne kontrolowanie wszystkich parametrów w trakcie całego cyklu prania. Ponadto maszyna ta dysponuje specjalnie opracowanymi programami do prania delikatnych tkanin. Kolejną, istotną częścią systemu Wet Cleaning Sovrana jest używanie całkiem nowych i delikatnych dla tkanin środków piorących. Są to detergenty ekologiczne oraz dysponujące dużą siłą czyszczącą. System Wet Cleaning Sovrana wyróżnia się też zestawem programowalnych pomp samo dozujących. Ostatnim elementem, składającym się na tą metodę jest suszenie oraz fasonowanie na specjalnym manekinie prasowalniczym. 

Jak działa System Wet Cleaning Sovrana?
W trakcie czyszczenia na mokro korzysta się ze sterowanych komputerowo pralek oraz z ekologicznych środków i odżywek do tkanin. Są one zdecydowanie delikatniejsze oraz lepsze dla ubrań niż chemikalia do prania używane na przykład w pralni chemicznej. Po skończeniu prania w ramach systemu Wet Cleaning Sovrana odzież poddawana jest także prasowaniu przez wyspecjalizowany sprzęt prasujący pod kątem rodzaju ubrań i tkanin. Wszystkie ubrania, które trafiają do pralni są dokładnie oglądane przez pracownik punktu usługowego. W ten sposób odzież jest poddawana dokładnej kontroli, jeśli chodzi o zastosowanie właściwej ilości detergentu czy temperatury wody. Sam proces czyszczenia na mokro polega na dopasowaniu odpowiedniego cyklu prania i procedury prasowania danych ubrań do prawidłowych, łagodnych środków czyszczących. W systemie Wet Cleaning Sovrana każdy parametr prania jest szczegółowo dostoswany do odpowiedniego wsadu ubrań. Dzięki temu system ten daje nam możliwość wyeliminowania niebezpieczeństwa zniszczenia lub przebarwienia ubrań w trakcie prania. 

 

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria