System Wet Cleaning Sovrana – czyli ekologiczne i skutecznie!

Obecnie coraz bardziej popularny w pralniach staje się System Wet Cleaning Sovrana. Dlaczego? Gdyż jest to nowoczesna metoda prania wodnego, która może być dopełnieniem lub alternatywą dla czyszczenia chemicznego. Jak wynika z badań aż 60% odzieży oddawanej do pralni powinno być wyprane w wodzie. Zapotrzebowanie na pralnie chemiczne wynika z przekonania, że wiele delikatnych materiałów takich jak wełna czy skóra nie nadają się do prania w wodzie. Okazuje się, że to nie woda szkodzi tkaninom, ale cały proces prania wodnego, obejmujący długi czas prania oraz działanie wysokich temperatur. Dlatego System Wet Cleaning Sovrana doskonale się sprawdza w pralniach, ponieważ nie jest szkodliwy dla środowiska oraz skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia z materiałów. 

Czym różni się zwykle pranie wodne od systemu Wet Cleaning Sovrana?
System Wet Cleaning Sovrana jest to w pełni zautomatyzowany system, który umożliwia proste programowanie oraz zwiększa elastyczność pracy maszyny. W przeciwieństwie do prania wodnego system Wet Cleaning Sovrana potrafi delikatnie oczyścić odzież skórzaną i tkaniny, nie zmieniając oraz naruszając ich koloru i stanu. Plusem stosowania tej innowacyjnej metody jest także znacznie mniejsze zużycie wody i środków chemicznych w trosce o ochronę naturalnych zasobów wodnych oraz o zdrowie człowieka. System Wet Cleaning Sovrana wyróżnia się w ochronie środowiska naturalnego, ponieważ używa on jedynych w swoim rodzaju dodatków piorących do skór i tkanin oraz detergentów, które ulegają biodegradacji. Poza tym odróżnia on się od prania wodnego tym, że koszt jego produkcji jest mniejszy, a wydajność prania jest większa. 

System Wet Cleaning Sovrana – jakie rodzaje tkanin można prać tą metodą?
System Wet Cleaning Sovrana to sposób czyszczenia odzieży, którą trudno jest prać w domowych warunkach bez uszkodzenia lub zniszczenia jej elementów. Ubrania, które nadają się do prania w Systemie Wet Cleaning Sovrana to zwykle specjalistyczna odzież sportowa, płaszcze, garsonki, garnitury, spodnie materiałowe, marynarki oraz żakiety. W systemie Wet Cleaning do prania można dopuścić również ubrania i przedmioty wykonane z delikatnych tkanin, takich jak: skóra, jedwab, wiskoza, angora czy wełna. Ponadto zasłony, koce i pościel to tekstylia, które spokojnie możemy oddać do pralni z systemem czyszczenia na mokro.


Plusy stosowania Systemu Wet Cleaning Sovrana
Przede wszystkim największą zaletą Systemu Wet Cleaning Sovrana jest jego pełna skuteczność oraz ekologia. Dodatkowym atutem tej metody jest możliwość wykorzystania tego systemu również do farbowania odzieży skórzanej. Co ciekawe, takie farbowanie może mieć miejsce w tej samej pralnicy, w której znajduje się pranie i nie zaszkodzi ono w żaden sposób kolejnym wsadom prania. 

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria