Wyposażenie pralni w nowoczesne maszyny pralnicze

W wyposażaniu pralni najważniejszym zadaniem jest prawidłowe dobranie parku maszynowego, dostosowanego do jej specyfiki, a więc rodzaju, wielkości, lokalizacji i  oczekiwań klientów. Od optymalnego wyboru  maszyn pralniczych w dużej mierze zależy powodzenie danego przedsięwzięcia, a do tego potrzebna jest naprawdę bardzo dobra znajomość  i branży pralniczej i  specyfiki rynku na którym przyjdzie działać.

Wyposażenie pralni

Dla tych, którzy nie mają dostatecznego rozeznania w meandrach pralniczej branży powstały specjalne firmy, które zajmują się profesjonalnym kompletowaniem wyposażenia pralni. W zdecydowanej większości wypadków są to producenci maszyn pralniczych, lub ich przedstawiciele i jest to z reguły bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż oferują one nie tylko właściwy dobór maszyn pralniczych, ale również  ich obsługę i serwisowanie w trakcie pracy, co chroni biznes przed przykrymi niespodziankami większej awarii i zapewnia jej prawidłowe funkcjonowanie. Taka współpraca daje też możliwość płynnej wymiany maszyn pralniczych na nowsze, bardziej nowoczesne, wydajne modele. Producent zabiera po prostu stare maszyny i wymienia je na nowsze modle za odpowiednią opłatą, a używane modele wystawia ponownie do sprzedaży. Profesjonalnie doglądane przez serwis producenta  maszyny pralnicze, mogą jeszcze długo pracować w innej pralni, a ich o wiele niższa cena zakupu ( od 30-50% wartości) i możliwość przedłużenia gwarancji i bezpłatnej obsługi, stanowi niezwykle silną zachętę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają wystarczających środków na zakup nowych maszyn.

Jeśli z różnych względów decydujemy się na samodzielne skompletowanie listy  potrzebnych maszyn pralniczych, to warto zwrócić szczególną uwagę na to, że bardzo szybki postęp dotarł też do tej dziedziny i dziś pralnictwo to nowoczesne technologie, sterowane komputerowo i naszpikowane elektroniką maszyny pralnicze, wysokie standardy ekologiczne i jakościowe, a to wszystko przekłada się na wyższą wydajność i jakość usług, oraz ekonomię, bo nowoczesne rozwiązania zawsze zakładają priorytet wydatkowania energii, a to  oznacza niższe koszty eksploatacji. Nowocześniejsze modele maszyn pralniczych są oczywiście odpowiednio droższe, ale wyższy poziom usług przy jednoczesnej oszczędniejszej eksploatacji, wcześniej czy później przyniesie wielowymiarowe zyski, warto więc  postawić na nowoczesność.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria