Opis barierowych pralnico-wirówek serii WE HIGIENIC

Pralnico -wirówki to profesjonalne maszyny pralnicze łączące w sobie dwie podstawowe funkcje procesu technologicznego prania na mokro, czyli pranie zasadnicze oraz odwirowanie. W pralnico -wirówkach pełny  cykl prania, płukania i wirowania, dzieje się w tej samej maszynie, a konkretnie w tym samym bębnie ,bez konieczności dokonywania  przeładunku. Są dwie wersje tego modelu- parowa oraz elektryczna.

Opisywany model pralnico-wirówki JENSENA serii WE HIGIENIC ma też  dodatkową funkcję- barierę higieniczną, czyli oprócz standardowego prania dodatkowo odkażają odzież.

W konstrukcji pralnico wirówki najważniejszy jest bęben, wykonany z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej ( najczęściej jest to AISI304). Ładowność bębna jest różna w zależności od modelu, omawiana seria pralnico wirówek oferuje ładowność od 44, poprzez 66, 90, 140, aż do 180 kilogramów. Z kolei w zależności od ładowności maszyny, prędkość wirowania wynosi od 915 do 695 obrotów na minutę. Przy tak wysokim stopniu odwirowania powstają silne drgania – w tym wypadku zastosowano bardzo nowoczesny autobalans ( czyli specjalny system amortyzacji drgań) , co za skutkowało tym, że do podłoża przeniosło się jedynie jeden procent drgań. Takie rozwiązanie pozwoliło na  bardzo duże wyciszenie pracy maszyny oraz spowodowało to, że ten rodzaj pralnico wirówki nie musi być kotwiczony do podłoża. Dozowniki w tym modelu ( wykonane z polipropylenu ) są samoczyszczące, a do uszczelnienia zastosowano niezawodny FKM, zresztą wszystkie elementy w tej maszynie są doskonale zabezpieczone przed korozją. Ten typ pralnico -wirówek jest sterowany programowalnym mikroprocesorem i oferuje aż 79  różnych  programów- od krótkich, bardzo prostych, aż po skomplikowane, wieloetapowe. Nowoczesny termostat nie tylko dobiera i kontroluje temperaturę prania i wirowania, ale też wydatnie przyczynia się do optymalnego wykorzystania energii. W ogóle urządzenie można zaliczyć do niezwykle  oszczędnych. Oferowane modele posiadają oczywiście wszystkie niezbędne certyfikaty.

Reasumując , barierowe pralnico wirówki JANSEN  oferują usługę na najwyższym poziomie, przy wysokiej wydajności i oszczędności energii.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria