Suszarka pralnicza

Jednym z urządzeń pralniczych jest suszarka pralnicza charakteryzująca się nowoczesną technologią suszenia. Istnieje wiele rodzajów suszarek pralniczych. W tym artykule omówimy dwa – jedne z najbardziej popularnych i najczęściej wykorzystywanych.

 

Wysokowydajną suszarką pralniczą jest PowerDry, która posiada uniwersalne możliwości zastosowania przy pełnym suszeniu, roztrząsanie oraz pełne suszenie różnorodnych artykułów, do których można między innymi zaliczyć: tkaniny mieszane, laminaty, mikrofazy, czy tkaniny specjalne. Urządzenie to posiada duży przekrój bębna wraz z wykorzystaniem silnego prądu powietrza, co gwarantuje wysoką oraz równomierną jakość suszenia.

 

Drugim popularnym i stosowanym na szeroką skalę urządzeniem jest suszarka 258 Passat, która posiada trwały symbol techniki suszenia. Urządzenie to powstało z doświadczeń najczęściej sprzedawanych suszarek gazowych, a także wymogów klientów. Urządzenie jest wysokowydajne i uniwersalne. W efekcie wielu modernizacji urządzenia osiągnięto nowe poziomy wydajności, dzięki czemu suszarka ta jest jeszcze bardziej skuteczna. Dzięki nowym poziomom wydajności urządzenie to stało się bardziej funkcjonalne. Okazało się to również korzystne w zastosowaniu we wszystkich systemach tuneli pralniczych, a także dla innych układów samodzielnego zastosowania.

Urządzenie powstało także w celu osiągnięcia możliwie najwyższego bezpieczeństwa produkcji, wydajności odparowania, zredukowania poboru energii, a także stworzenia urządzenia dla wrażliwych artykułów. Suszarka ta charakteryzuje się między innymi opatentowanym systemem odzysku ciepła ECO bez strat wydajności. Posiada wentylatory turbin z nieznanym dotąd profilami turbin. Seria tego rodzaju suszarek jest bezpieczną inwestycją w ekonomiczną obróbką wstępną oraz zasadniczą suszenia.

 

Suszarki serii 258 charakteryzują się kilkoma, bardzo cennymi czynnikami. Dzięki funkcji Infra Touch możliwe było zapewnienie pierwszej w pełni automatycznej regulacji temperatury z wykorzystaniem podczerwieni. Urządzenie charakteryzuje najwyższa wewnętrzna wydajność obiegu powietrza przy minimalnym zasysaniu świeżego powietrza. Na szczególną uwagę zasługuje także całkowicie nowy i bardziej innowacyjny system sterowania. Zastosowano ponadto uniwersalne oraz oszczędzające powierzchnię rozwiązania załadowcze i wyładowcze. Na szczególną uwagę zasługuje również wydajne rozwiązanie opróżniania wsadu, które zostało połączone z techniką składania suchej bielizny.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria