Suszarka przelotowa senking dt-60-240

Zaproponowana przez firmę Senking nowoczesna suszarka przelotowa DT 60-240 służy do suszenia, podsuszania i roztrząsania wypranej już bielizny. Suszarka przelotowa Senking DT 60-240  może działać jako osobna maszyna , ale najczęściej stanowi końcowy element ciągu pralnicy tunelowej. Jest kompatybilna z większością maszyn pralniczych ( prasy odsączające, wirówki, pralnico wirówki) jakie aktualnie  funkcjonują w branży.

Jeśli chodzi i zasilanie maszyny, to do wyboru są aż cztery wersje- woda, para, gaz lub podgrzany olej.

Konstrukcja tego modelu suszarki przelotowej pokazuje, że producent przywiązuje szczególnie dużą wagę do optymalnego wykorzystania energii, co zresztą mu się w pełni udało. Widać to na przykład w takich rozwiązaniach jak wzmocniona i uszczelniona obudowa, doskonała izolacja wielowarstwowych drzwi załadunkowych i rozładunkowych, nowoczesne termostaty do kontroli temperatury na każdym etapie suszenia, czy roztrząsania.

Zasadniczym elementem suszarki przelotowej jest wykonany ze specjalnej, perforowanej blachy bęben. Perforacja blachy ma szczególne znaczenie, bo wpływa na leszy, bardziej optymalny przepływ powietrza wewnątrz bębna. Sam  wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej bęben może być różnej wielkości. W tym modelu ładowności wynoszą – 25 kg, 35 kg, 50 kg , 60 kg, 87 kg, 116 kg, 142, kg, 188 kg i aż 234 kilogramy, a więc bardzo szeroki wybór, od małej pralni, po wielkie pralnie przemysłowe.

Silnik  tego rodzaju suszarki przelotowej jest zaopatrzony w tak zwany przetwornik częstotliwości, który umożliwia nie tylko rewersję (ruch w obu kierunkach ) ale też wpływa na płynność regulacji obrotów, co ma duże znaczenie przy dostosowaniu się  podczas prania do różnego typu tkanin.

W tak dużych i wydajnych suszarkach, rzeczą zasadniczą jest odprowadzanie wilgotnego powietrza i związany z tym rodzaj filtrów. W tym modelu filtry  wykonane są z bardzo wysokiej jakości blachy nierdzewnej i posiadają specjalne zabezpieczenie, które polega na natychmiastowym, automatycznym wręcz wyłączeniu maszyny, jeśli wystąpi jakiekolwiek zanieczyszczenie nie tylko samego filtra, ale też całej instalacji odprowadzającej powietrze.

Suszarka przelotowa Senking DT 60-240 jest sterowna elektronicznie, ale na każdym etapie pracy ze względu bezpieczeństwa można wyłączyć maszynę ręcznie. Do dyspozycji jest ponad sto programów- od krótkich do bardzo skomplikowanych, wieloetapowych, co pozwala na dobre dostosowanie programu do rodzaju tkanin i stopnia ich zabrudzenia.

Suszarka posiada wszystkie potrzebne certyfikaty bezpieczeństwa oraz jakości. To jeden z najnowocześniejszych i najoszczędniejszych modeli jakie obecnie są oferowane na rynku usług pralniczych.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria