Suszarko-roztrząsarki

Suszarko roztrząsarki firmy Senking mają za zadanie suszenie ( podsuszanie) i roztrząsanie wypranego wcześniej wsadu, do którego w przeważającej większości należy bielizna lub ubrania robocze.

 Drugą liczącą się marką w tym typie urządzeń pralniczych jest firma Kannegieser. Trzeba jeszcze zaznaczyć, że funkcjonuje jeszcze druga, może nawet częściej używana  na rynku nazwa suszarko roztrząsarek, a mianowicie suszarki przelotowe.

Tak duża popularność tego modelu suszarki przelotowej wynika wprost z jej niewątpliwych walorów. To nowoczesne, oszczędne i niezwykle wydajne urządzenie.

Jeśli chodzi o konstrukcję, to zasadniczym elementem jest zawieszony na specjalnej łożyskowej osi bęben, bo w nim odbywa się przecież proces suszenia . Przede wszystkim  wykonany z wysokiej jakości perforowanej blachy nierdzewnej bęben jest ponad standardowo pojemny, a  dzięki temu że napędzany jest silnikiem z przetwornikiem częstotliwości, może  płynnie  regulować obroty i to w obie strony( tak zwana rewersja). Taka a nie inna konstrukcja bębna pozwala na swobodny obieg powietrza w jego wnętrzu, co oczywiście znacznie poprawia intensywność odprowadzanego, wilgotnego powietrza, a to z kolei  natychmiast przekłada się na zwiększoną efektywność suszenia. Suszarko roztrząsarka Senking ma wydajność dochodzącą aż do czterech cykli suszenia na jedną godzinę prania przy jednoczesnym zużyciu jednostkowej energii cieplnej jeden kilogram pary na jeden kilogram wysuszonej bielizny, a to naprawdę doskonały wręcz wynik.

  Przy tak dużej wydajności pracy, szczególnie ważna staje się  jakość filtrów. Ten typ suszarek przelotowych dysponuje wysokiej jakości filtrami, wykonanymi z blachy nierdzewnej, z nowoczesnym zabezpieczeniem przed ich zanieczyszczeniem. Mechanizm działa w następujący sposób – filtr, lub instalacja odprowadzająca powietrze zostają zanieczyszczone, informacja  jest natychmiast przekazywana  do sterownika , który natychmiast odłącza zasilanie grzewcze. Jeśli wymaga tego sytuacja, to można dodatkowo doposażyć ten typ suszarki przelotowej specjalny. w detektor wilgotności.

Suszarki  przelotowe  występują w dwóch typach zasilania- para, albo gaz i w kilku typach ładowności- 25 kg, 35kg, 50 kg, 75kg 100kg, 140kg, 190kg, 240kg . Bez względu na ładowność danego typu suszarko roztrząsarki, załadunek do maszyny odbywa się zawsze z przodu maszyny. W modelach o bardzo wysokiej ładowności, albo wtedy kiedy suszarka stanowi końcowy element tunelu  pralniczego, załadunek następuje zawsze z przodu. Jest wygodna w obsłudze, sterowana komputerowo i oczywiście ma wszystkie potrzebne w UE certyfikaty.

O serwisie

Niektórzy z pralni korzystają raz na jakiś czas, najcześciej wtedy gdy nie bardzo wiedzą jak obejść się z danym materiałem czy tkaniną. Są jednak tacy, którzy z usług pralni korzystają często - w takim wypadku warto wiedzieć jaki usługi oferują nowoczesne pralnie. Zapraszamy!

Kontakt

802 658 458

kontakt@ptew.pl

Galeria